do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Holandii przy wycince drzew bez języka od zaraz Utrecht

  • Miasto lub region: Utrecht
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 2 stycznia 2017 01:26

Dostępna od zaraz możliwość zatrudnienia w Utrecht dla Polaków. Sezonowa praca w Holandii przy wycince drzew dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: drwal – pilarz

Miejsce: Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • obowiązkiem pracownika będzie wycinka drzew liściastych
  • do zadań będzie należało obalanie ściętych roślin, a następnie pomoc przy załadunku

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku drwala
  • posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • aktualne prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • umiejętność obsługi pił łańcuchowych, zaletą będzie posiadanie certyfikatu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość podejścia do egzaminu

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • perspektywę dłuższej współpracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc rezydentów na miejscu
  • odprowadzanie składek i podatków
  • bezpłatną rekrutację
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • zjazdy do Polski w czasie okresu zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres:

zeitmann.3382537@es-candidate.com

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-oferta-pracy-w-holandii-wycinka-drzew-bez-jezyka-utrecht/

ID ogłoszenia: 675863036d407ee