9,51 euro

Dam sezonową pracę w Holandii w szkółce drzew i krzewów iglastych, Heythuysen

  • Miasto lub region: Heythusen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 5 września 2017 06:02

Możliwa od zaraz sezonowa praca w Holandii na terenie Heythuysen jako pracownik szkółki drzew i krzewów iglastych. Zatrudnienie w leśnictwie przy pielęgnacji sadzonek.

Miejsce pracy:
Holandia – Heythusen
Opis stanowiska:
Do obowiązków pracownika będzie należało sadzenie i pielęgnacja drzew i krzewów iglastych.
Praca w polu oraz w szklarni
Wymagamy:
– doświadczenia przy sadzeniu drzew i krzewów (najlepiej iglastych)
– znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
-oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

W tytule emaila prosimy o informację na jakie stanowisko Państwo aplikują.
Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

ID ogłoszenia: 21959ae660ed1f48

ilość wszystkich wyświetleń: 749, dzisiaj: 1