akord lub 8,60 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech od marca zbiory szparagów bez języka 2018 Warendorf

  • Miasto lub region: Warendorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 stycznia 2018 01:30
  • Wygasa: 2 dni, 18 godzin

Chętnie zatrudnimy na plantacji z Warendorf osoby bez znajomości języka i doświadczenia. Sezonowa praca w Niemczech od marca 2018 przy zbiorach szparagów na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Warendorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od marca 2018

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Zarobki: stawka akordowa lub minimum 8,60 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 150

Opis stanowiska:

  • jest to praca na polu polegająca na zbieraniu oraz pakowaniu szparagów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od marca 2018
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę na sezon
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • płatne zamieszkanie
  • zapewniony posiłek w ciągu dnia
  • opiekę medyczną w razie konieczności

Aplikacja:

Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 3645a57e11cd496d