akord

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory szparagów bez języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 maja 2018 00:52

Chętnie zatrudnimy w gospodarstwie rolnym z okolic Berlina kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: stawka akordowa

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie szparagów w dużym gospodarstwie rolnym

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • preferowane są osoby w wieku od 18 do 50 lat
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz na czas określony
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • zapewnione na miejscu płatne zakwaterowanie

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

postpl@domspargel.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 6565af5f3b9abdf5