7,40 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory szparagów 2019 bez języka Fellbach

  • Miasto lub region: Fellbach
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 grudnia 2016 00:17

Dostępna od marca 2019 oferta sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie możliwe w Fellbach przy zbiorach szparagów dla 100 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Fellbach, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od marca 2019

Czas trwania umowy: od 4 do 7 tygodni

Liczba miejsc: 100

Stawka godzinowa: 7,40 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na zbieraniu oraz pakowaniu warzyw
  • zadaniem pracownika będzie podważanie szparagów za pomocą specjalnego narzędzia, wyciąganie z ziemi, a następnie zasypywanie dołków

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • motywacja do podjęcia pracy sezonowej
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy na czas

Oferujemy:

  • pracę 6 dni w tygodniu po 8 godzin
  • atrakcyjne zarobki
  • miejsce do zamieszkania w cenie 5 euro za dzień
  • niedrogie wyżywienie

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie wiadomości mailowej, na poniższy adres kontaktowy:

  • info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-szparagow-2017-bez-jezyka-fellbach/

ID ogłoszenia: 6705849db55718ff