8,90 € za godzinę brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory warzyw bez języka Oranienburg

  • Miasto lub region: Oranienburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 22:47

Plantator z Oranienburga zatrudni osoby do zbiorów ogórków, papryki i pomidorów. Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce zatrudnienia: Oranienburg, Niemcy.

Stawka godzinowa: 8,90 euro za godzinę.

Opis stanowiska:
pracownicy sezonowi zajmują się zbiorem papryki, pomidorów oraz ogórków. Zadania wykonywane są w szklarni. Kierownik będzie delegował nowe osoby do podwiązywania i prac pielęgnacyjnych.

Oczekiwania:

  • sprawność manualna, zręczność;
  • dobra sprawność i siła fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy;
  • dyspozycyjność do pracy na 4 miesiące;
  • predyspozycje do fizycznej pracy po 8-10 godzin dziennie;
  • dobry stan zdrowia;
  • odpowiedzialność.

Zapewniamy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania przy plantacji;
  • 6 dni pracy w tygodniu;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pomoc w formalnościach;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • dobre warunki socjalne.

Aplikacje:
CV w językach polskim lub niemieckim prosimy wysyłać pod adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie wiadomości: Oferta pracy w Niemczech przy zbiorze papryki i pomidorów.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-warzyw-w-szklarni-oranienburg/

ID ogłoszenia: 98657605653ee3af

12 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory warzyw bez języka Oranienburg”

  1. Witam.Jestem zainteresowana oferta pracy,prosze o informacje na maila.Dziekuje.

  2. Witam. Jestem zainteresowany oferta, prosze o informacje na maila. Dziekuje

  3. jestem zainteresowany prosze o kontakt na emaila

  4. witam jestem zainteresowana nr tel 724 798 310

  5. CharlotteP na 26 czerwca 2016 @ 16:43

    Posiadam doświadcznie, przy zbiorach.
    Spełniam wszystkie kryteria podane powyżej. Nie boję się ciężkiej pracy.
    Jęśli są Państwo zainteresowani, proszę o kontakt na skrzynkę elek.
    Dziękuje!

  6. Milena Radosz na 28 czerwca 2016 @ 18:47

    Witam, jestem młoda osobą poszukującą pracy na wakacje. W razie potrzeby termin pracy z mojej strony może się przedłużyć. Jestem zwarta i gotowa do pracy od zaraz. Prosze o odpowiedź na maila.

  7. Proszę o kontakt:
    531 984 245
    Gotowość do pracy nawet od jutra. 2 osoby chętne do pracy.

  8. Agnieszka na 9 lipca 2016 @ 11:57

    Jestem zainteresowana prosze odpowiedz na nr 15214440568

  9. Prosze o kontakt 725739946 . Gotowosc do ppracy. Chetne dwie osoby.

  10. Jestem zainteresowana ofertą pracy 508947134

  11. Jestem zainteresowany praca Marcin 511940231 pozdrawiam

  12. Zbiory jabłek na 25 grudnia 2016 @ 17:53

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 669017471