od 1500 PLN netto/tydz.

Dam sezonową pracę w Szwecji bez języka przy zbiorach truskawek i malin od zaraz Näsum

  • Miasto lub region: Näsum
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 28 maja 2020 19:34

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie w Näsum bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Näsum.

Wynagrodzenie: od 1500 PLN netto na tydzień – stawka akordowa, a przy praca stawka godzinowa: 101 SEK brutto na godz. (czyli 42,42 PLN brutto/godz.).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał truskawki i maliny w gospodarstwie rolnym.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność na czas zatrudnienia;
  • motywacja i chęci do ciężkiej fizycznej pracy przy różnych warunkach atmosferycznych;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy;
  • pracę na przynajmniej 6 tygodni z możliwością pracy do 3 miesięcy;
  • nie ma ograniczeń wiekowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • po tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki;
  • darmowy posiłek;
  • zakwaterowanie w cenie 105 SEK na dobę w pokojach 2- i 4-osobowych z łazienką i dostępem do Internetu oraz TV;
  • bezpieczne warunki pracy;
  • elektroniczny system zapisu zebranych owoców;
  • dojazd do pracy i do sklepu minibusami – po stronie pracownika są koszty paliwa;
  • organizacja wyjazdu grupowego w cenie od 720,56 PLN, a w tym jest organizacja wyjazdu, dojazd z Polski do Szwecji pod adres pracodawcy, przeprawa promowa, możliwość wykupienia polisy, która obejmuje również COVID-19, a także wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 669 586 699

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-jezyka-sezonowa-praca-szwecja-przy-zbiorach-truskawek-i-malin-od-zaraz-nasum/

ID ogłoszenia: 4095ecfa1ab4ca70