9,00 Eur na godz.

Dam sezonową pracę w Szwecji przy zabiorach warzyw od zaraz 2019 Helsingborg

  • Miasto lub region: Helsingborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2019 19:31

Od zaraz potrzebne osoby do sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach warzyw. Ogłoszenie 2019 z Helsingborg dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: 9,00 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem zatrudnionego pracownika będzie praca przy zbiorach warzyw – kapusta, kalafior oraz ziemniaki.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub szwedzkiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy fizycznej na farmie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie;
  • transport do i ze Szwecji;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • minimum 50 godzin pracy w tygodniu.

Aplikacja:

Aplikację proszę wysyłać poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-warzywnej-helsingborg,oferta,7053774

ID ogłoszenia: 6705d655c7b2d462