do uzgodnienia

Dania praca dla Pań od zaraz przy sprzątaniu bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Dania
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 19 stycznia 2016 14:23

Poszukujemy Pań do sprzątania domów od zaraz, bez znajomości języka. Fizyczna praca w Danii dla energicznych i dokładnych osób, zapewniamy zakwaterowanie oraz pomoc w formalnościach.

Stanowisko: sprzątaczka.
Wynagrodzenie: do uzgodnienia.
Lokalizacja: Dania.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na sprzątaniu prywatnych domów – odkurzaniu, prasowaniu, myciu okien i podłóg itp.

Wymagania:

  • najchętniej przyjmiemy Panie w wieku 40 – 55 lat;
  • duża uczciwość;
  • skrupulatność i dokładność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • prawo jazdy kat.B;
  • podstawowy język angielski, mile widziany duński;
  • doświadczenie przy sprzątaniu;
  • chętnie zobaczymy referencje.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • umowę na duńskich warunkach;
  • dobre wynagrodzenie;
  • samodzielność w działaniu;
  • pomoc w załatwieniu spraw związanych z zatrudnieniem;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacje:

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres mailowy m.p.powercleaning@gmail.com
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +4571582435

Odpowiemy tylko na wybrane oferty, które będą spełniały nasze wymagania.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_w_danii,ogloszenie,20160113133653.html

ID ogłoszenia: 399569e278d03b85

3 komentarze na “Dania praca dla Pań od zaraz przy sprzątaniu bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowana pracą mój nr .508700542

  2. Jestem zainteresowana pracą ,proszę o kontakt nr 721170590

  3. Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy jako sprzątaczka.
    Pozdrawiam Maria Koziara

Zostaw odpowiedź do Maria