122,45 DKK/h brutto

Dania praca fizyczna od zaraz dla par bez znajomości języka Aarhus przy sortowaniu odzieży

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 25 listopada 2017 23:53

Opcja zatrudnienia w zakładzie z Aarhus dla kandydatów bez znajomości języka. Fizyczna praca w Danii dostępna od zaraz dla par przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Aarhus, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 122,45 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy selekcji oraz sortowaniu ubrań używanych
  • zadaniem pracownika będzie samodzielne segregowanie, składanie oraz pakowanie towarów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • atrakcyjne zarobki
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • mile widziana znajomość części garderoby oraz trendów w modzie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • uczciwość

Oferujemy:

  • wsparcie współpracownika posługującego się językiem polskim
  • dobre wynagrodzenie
  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie za 2500 DKK miesięcznie
  • pracę po 8 h przez 5 dni w tygodniu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz danymi na adres:

Sikker@execs.com z dopiskiem “skr/60/17”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dania-praca-fizyczna-dla-par-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-aarhus/

ID ogłoszenia: 4695a15f596d2fc9