120,25

Dania praca na produkcji w przetwórstwie rybnym dla par styczeń 2017

  • Miasto lub region: Jutlandia
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 17 grudnia 2016 04:18

Od 16-go stycznia 2017 poszukiwani pracownicy produkcji, a także pary do podjęcia pracy w Danii w przetwórstwie rybnym na terenie miasta Skagen. Zatrudnienie planowane na 3-4 miesiące.

Opis stanowiska
Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy osób do pracy w przetwórstwie rybnym (dorsz)

Miejsce: Skagen (Jutlandia Północna)
Start: po 16 stycznia 2017
Kontrakt: 3-4 miesiące

Warunki pracy:

– stawka 120,25 DKK brutto/ godzina
– praca od poniedziałku do soboty (6 dni tygodniowo) w godz. 6-18

Wymagania:

– doświadczenie w pracy w przetwórstwie rybnym (zwłaszcza w krojeniu, cięciu, filetowaniu ryb)
– min. komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Pomagamy znaleźć zakwaterowanie na miejscu!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na podany adres e-mail.
W tytule maila proszę o wpisanie “Dorsz Skagen”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Active Work in Denmark Spółka z o.o. jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12471

ID ogłoszenia: 8858539c472c054

ilość wszystkich wyświetleń: 2306, dzisiaj: 1