138 DKK brutto/h

Dania praca od zaraz dla par przy pakowaniu czekoladek bez języka Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2023 21:48

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Danii dla par przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Kopenhadze od zaraz dla pakowaczy. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 138 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości czekoladek oraz pakowanie ich do plastikowych tacek;
  • praca odbywa się w szybkim tempie;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • obsługa oraz mycie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • mile widziane doświadczenie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • pełny etat;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc od osoby;
  • płatny urlop;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi można wysyłać na adres e-mail:

sikker.pl@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/021/23

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-danii-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-od-zaraz-w-kopenhadze/

ID ogłoszenia: 1116436effcdce93