128 DKK brutto/h

Dania praca od zaraz na produkcji jogurtów bez języka 2020 Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 30 grudnia 2019 19:37

Pracodawca z Kopenhagi szuka chętnych do pracy w Danii na produkcji jogurtów. Zatrudnienie 2020 aktualne od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o bardzo dobrą jakość produkcji;
  • po przeszkoleniu pracowniczym obsługa maszyn produkcyjnych;
  • dostarczanie produktów na produkcję oraz pakowanie;
  • przestrzeganie zasad BHP – nie można mieć sztucznych rzęs, włosów i paznokci, a także mocnego makijażu i trzeba pracować w czepku, maseczce, rękawiczkach, fartuszku oraz specjalnym obuwiu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • samodzielność;
  • bezkonfliktowość;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc;
  • umowę duńską na trzy miesiące próbne z możliwością jej przedłużenia;
  • pełny etat.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem:

Nr ref.: skr/66/19

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-kopenhaga-2020/

ID ogłoszenia: 9115e0a36c48ad20