125 DKK/h brutto

Dania praca od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 13 maja 2018 06:05

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia od zaraz w fabryce z Aarhus. Aktualna oferta pracy w Danii na produkcji rowerów dla Polaków bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 125 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej rowery
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie składanie oraz montaż rowerów za pomocą lutownicy oraz elektronarzędzi

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na jasnych warunkach
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu
  • szansę rozwoju zawodowego
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych związanych z wyjazdem
  • zakwaterowanie oraz pościel zapewnione bezpłatnie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV i danymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

Wiadomość należy zatytułować “skr/29/18”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-danii-bez-jezyka-na-produkcji-rowerow-aarhus/

ID ogłoszenia: 2205af5ec9871d5d

2 komentarze na “Dania praca od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka Aarhus”

  1. Jestem zainteresowany ofertą. Pozdrawiam.

  2. Prosze o, kontakt na meila, jestem zainteresowany

Zostaw odpowiedź do Artur