niezdefiniowane

Dekarz – praca w Norwegii od zaraz na budowie w Kristiansand

  • Miasto lub region: Kristansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 grudnia 2016 05:21

Pilnie poszukiwani doświadczeni dekarze do dobrze płatnej pracy w Norwegii na budowie w Kristiansand polegającej na układaniu i zgrzewaniu papy lub folii termozgrzewalnej.

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Dekarz – praca w Norwegii – Pilne

Ilość wakatów: 10
Miejsca pracy: Norwegia (Kristiansand)
Nr ref.: Dekarz-Papa

Obowiązki:
– prace dekarskie, układanie i zgrzewanie folii PVC i papy termozgrzewalnej

Wymagania:
– min. 3-letnie doświadczenie w/w zawodzie
– doświadczenie w montażu papy termozgrzewalnej lub folii PVC
– umiejętność pracy samodzielnej
– komunikatywny angielski lub norweski
– mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:
– legalną pracę na pełen etat
– atrakcyjne zarobki ok 200 NOK/h lub więcej zależne od doświadczenia
– pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie, socjalne)

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 207584007d5368fb

ilość wszystkich wyświetleń: 1007, dzisiaj: 1