12,50 € brutto/h

Dla kierowcy kat.B bez języka praca Niemcy jako dostawca pizzy od zaraz w Lipsku

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2021 22:28

Do pracy w Niemczech potrzebny kierowca kat.B bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku jako dostawca pizzy z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat B. – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca we włoskiej restauracji jako dostawca pizzy i makaronów;
  • pracownik będzie przyjmował zgłoszenia oraz rozwoził ciepłe posiłki do klientów;
  • zadaniem będzie także pobieranie opłaty, wydawanie paragonu oraz reszty.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • odpowiedzialność;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz małej liczby punktów karnych;
  • energiczność;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe – przelewem na konto;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

CV należy wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-jako-kierowca-kat-b-dostawca-pizzy-lipsk/

ID ogłoszenia: 118611e9f81a286e