2060 € brutto/h

Dla par bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz wykładanie towaru w sklepie Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 30 stycznia 2022 18:01

Sklep z Düsseldorfu potrzebuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2060 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca wykonywana w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • osoby bez znajomości języka będą wykonywały prace porządkowe, przeprowadzały kontrolę jakości produktów, zdejmowały artykuły z krótką datą ważności, wykładały nowe produkty, aktualizowały ceny oraz dbały o ekspozycję itp.;
  • osoby ze znajomością języka będą mogły pracować na kasie.

Wymagania:

  • dokładne, wydajne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • szkolenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu do 150 €.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Düsseldorf 1/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-dla-par-w-sklepie-z-dusseldorf-przy-wykladaniu-towarow/

ID ogłoszenia: 67561f549d2ea895