122,45 DKK brutto/h

Dla par bez języka Dania praca fizyczna przy sortowaniu odzieży od zaraz w Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2021 18:52

Dla pracowników fizycznych aktualna od zaraz praca w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Aarhus dla par przy sortowaniu odzieży. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 122,45 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w środowisku bardzo alergennym – duża ilość kurzu;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem ubrań, a także akcesoriów;
  • praca odbywa się przy linii albo stole pracowniczym.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • rzetelność;
  • dobre zdrowie;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc od osoby albo 4000 DKK na mc od pary;
  • duńską umowę;
  • pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • zatrudnienie w systemie jednozmianowym;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi można kierować na adres e-mail: rekrutacja2021@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/15/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-danii-od-zaraz-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-aarhus/

ID ogłoszenia: 738607edd056a9f9