187 NOK brutto/h

Dla par bez języka fizyczna praca Norwegia przy wykładaniu towaru od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2022 18:44

Sklep z Oslo potrzebuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla par przy wykładaniu towaru bez znajomości języka. Pracodawca oferuje możliwość podjęcia stałej współpracy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 187 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • zadaniem będzie wykładanie towaru na półki sklepowe;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wycieranie półek;
  • aktualizowanie cen;
  • dbanie o ekspozycje i wystawianie promocji.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie znajomość angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość udziału w tanim kursie języka norweskiego;
  • norweską umowę o pracę;
  • świadczenia socjalne;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • ubezpieczenie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s08/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-wykladanie-towaru-oslo/

ID ogłoszenia: 90630796791dbc8