166,40 NOK brutto/h

Dla par bez języka praca Norwegia na produkcji kremu czekoladowego od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 marca 2021 20:04

Z darmowym zakwaterowaniem do podjęcia aktualna od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Oslo dla par bez języka na produkcji kremu czekoladowego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie;
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem powtarzalnych zadań na linii produkcyjnej, a także pakowaniem gotowych produktów, dbaniem o wysoką jakość produkcji oraz obsługiwaniem urządzeń produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • punktualność;
  • możliwość podjęcia pracy od zraz;
  • chęć pracy na trzy zmiany;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • pracę od zaraz;
  • pełny wymiar godzin;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia zatrudnienia;
  • pracę na pełny etat.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja2021 z zaznaczeniem stanowiska: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-kremu-czkoladowego-oslo/

ID ogłoszenia: 9176058cc8259dea