122,45 DKK/h

Dla par bez języka dam fizyczną pracę w Danii od zaraz sortowanie odzieży Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 20:16

Do fizycznej pracy w Danii potrzebne osoby przy sortowaniu odzieży używanej bez znajomości języka. Oferta 2019 z Aarhus aktualna od zaraz dla par. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 122,45 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna, która polega na ręcznym sortowaniu odzieży używanej;
  • zadaniem pracownika będzie rozdzielanie ubrań przy taśmie albo stołach.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem, które dotyczą płuc, a także z astmą, alergią czy z uczuleniami skórnymi;
  • dobry wzrok;
  • umiejętność rozróżniania materiałów;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • energiczność;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • międzynarodowy zespół współpracowników;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • możliwość zorganizowania zakwaterowanie odpłatnego  w cenie 2500 DKK miesięcznie od osoby;
  • legalną umowę op pracę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałe godziny pracy.

Aplikacja:

CV wraz z numerem referencyjnym oraz imieniem i nazwiskiem należy wysłać na adres:

Sikker2019@execs.com

Nr ref.: skr/24/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-danii-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-aarhus/

ID ogłoszenia: 8985cae10d67f047