7,90 brutto GBP

Dla par dam fizyczną pracę w Anglii bez języka w sklepie wykładanie towaru Liverpool UK

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2016 21:19

Od zaraz poszukiwani pracownicy fizyczni lub pary do legalnej pracy w Anglii przy wykładaniu towaru w sklepie Liverpool. Zatrudnienie bez języka angielskiego na okres 3-4 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Liverpool

Zarobki: 7,90 GBP/h brutto

Liczba stanowisk: 3

Zadania:
Praca fizyczna na sklepie polegająca na transporcie palet z magazynu oraz wykładanie towaru na półki sklepowe z zachowaniem odpowiedniej ekspozycji produktów. Do zadań może należeć również przygotowywanie ekspozycji sklepowych, promocji, metkowanie towaru oraz drobne prace porządkowe.

Wymagania:
– chęci do pracy, motywacja
– gotowość do podjęcia zatrudnienie od zaraz (ASAP)
– doświadczenie sklepowe mile widziane
– język angielski nie wymagany, ale będzie przydatny
– brak konfliktów z prawem (zaświadczenie o niekaralności)
– brak jakichkolwiek nałogów (za palenie lub picie grozi zwolnienie)
– mile widziane osoby kontaktowe, pozytywnie nastawione, potrafiące szybko zaadaptować się w nowym miejscu

Oferujemy:
– legalną pracę w UK na dobrych warunkach
– umowę za pośrednictwem agencji
– bezpłatne przygotowanie dokumentów pracownika
– zapewnione zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 60 GBP/tyg.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “Sklep Liverpool 04/16”

emial: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

źródło: praca-anglia24.pl

ID ogłoszenia: 9115716bbf1a4606

1 odpowiedź na “Dla par dam fizyczną pracę w Anglii bez języka w sklepie wykładanie towaru Liverpool UK”

  1. Witam,
    jestem zainteresowany pracą przy wykładaniu towaru w Anglii. Nadmieniam, że mam doświadczenie w tego typu pracy w Polsce.

    Z poważaniem
    Marek Płaczkiewicz
    tel. 693-721-101

Zostaw odpowiedź do Marek