122,45 DKK/h brutto

Dla par dam fizyczną pracę w Danii od zaraz bez języka sortowanie odzieży Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 28 marca 2018 02:00

Poszukujemy chętnych do podjęcia zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Aarhus. Fizyczna praca w Danii dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Aarhus, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 122,45 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu używanych ubrań
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się segregacją odzieży pod względem jakości

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja
  • brak uzależnień
  • mile widziana znajomość materiałów, części garderoby oraz mody
  • odpowiedzialne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu
  • pracę także dla par
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne dodatki do podstawowego wynagrodzenia
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania za 2500 DKK miesięcznie
  • dobre zarobki
  • stałe godziny pracy przez 5 dni w tygodniu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, danymi oraz dopiskiem “skr/18/18” na adres:

Sikker@execs.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-dla-par-aarhus/

ID ogłoszenia: 5285ab59542b4953

2 komentarze na “Dla par dam fizyczną pracę w Danii od zaraz bez języka sortowanie odzieży Aarhus”

  1. Witam grupa 4-osobowa z samochodem gotowa do podjęcia pracy kont 793790163

  2. Witam pracowałem w dani mam numer.cpr konto.w banku i znam w miarę angielski posiadam prawo jazdy kat b jestem gotowy wraz z dziewczyną na wyjazd proszę o kontakt 883-501-091

Zostaw odpowiedź do Dorota