11,25 euro/h brutto

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie ubrań od zaraz Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 stycznia 2018 01:38

Szukamy chętnych do zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Düsseldorfu przy sortowaniu odzieży używanej. Fizyczna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Zarobki: 11,25 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy taśmie polegająca na sortowaniu odzieży używanej ze względu na jakość
  • zadaniem pracownika będzie także składanie ubrań oraz pakowanie ich do kartonów lub worków

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zręczność
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • szybkie uczenie się
  • dobry ogólny stan zdrowia – brak alergii i uczuleń

Oferujemy:

  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • zatrudnienie do końca roku z okresem próbnym
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • darmowe zamieszkanie w hotelu pracowniczym

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “Sortowanie odzieży używanej, Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7635a57dcfe097e7