8,50-9,50 GBP brutto/h

Dla par dam pracę w Anglii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 16 marca 2019 01:59

Pilnie poszukiwane osoby do pracy w Anglii na produkcji kosmetyków bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w Leeds aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjną stawką wynagrodzenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeds.

Wynagrodzenie: 8,50 – 9,50 Eur brutto/h w zależności od kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie łatwych prac produkcyjnych, które są związane z przygotowywaniem oraz pakowaniem kosmetyków;
  • obowiązkiem będzie obsługa prostych maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości kosmetyków, pakowanie ich itp.;
  • wykonywanie innych zadań, które zostaną zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialne podchodzenie do zadań;
  • chęć zatrudnienia się na stałe;
  • szybkie przyswajanie nowych umiejętności;
  • sprawność manualna;
  • dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 35 GBP na tydzień od osoby albo 50 GBP na tydzień od pary;
  • szkolenie pracownicze wprowadzające oraz trening;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • opiekę polskojęzycznych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysłać na adres: jobs4u@englandmail.com

W tytule wiadomości koniecznie trzeba napisać: „Produkcja kosmetyków, Leeds 03/2019″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-praca-w-anglii-przy-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-w-leeds-uk/

ID ogłoszenia: 8275c8bc3ae8c8b6

4 komentarze na “Dla par dam pracę w Anglii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz Leeds”

  1. Produkcja kosmetyków, Leeds 03/2019 na 18 marca 2019 @ 12:11

    Dzień dobry, wraz z dziewczyną jestem zainteresowany podjęciem tej pracy. Biegle znamy język angielski i jesteśmy gotowi do rychłego wyjazdu. Nie działa podany przez Państwa adres email.

  2. Dawid Wrona na 20 marca 2019 @ 12:40

    adres email podany w oglaszeniu nie jest aktywny.;

  3. OSKAR NICPON na 21 marca 2019 @ 07:45

    Witam szukam pracy oraz jestem zainteresowany oferta prosilbym o kontakt pod nr telefonu +48730079100

  4. Proszę i kontakt jestem zainteresowany ogłoszeniem wraz z kolegą. Pracowałem na podobny stanowisku na taśmie, produkcji. 574725979

Zostaw odpowiedź do OSKAR NICPON