8,80 - 9,60 GBP/h

Dla par dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu czekoladek bez języka Luton

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 18:59

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla par przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Luton UK aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 8,80 GBP brutto na godz. bez znajomości języka albo 9,60 GBP brutto na godz. dla osób z językiem angielskim.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca manualna przy taśmie produkcyjnej, a polega na pakowaniu/układaniu czekoladek na plastikowych tackach do pakowania maszynowego;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a wiec odrzucanie czekoladek wybrakowanych;
  • dbanie o standardy higieny, czyli fartuszek, czepek oraz rękawiczki;
  • osoby, które mają zmysł artystyczny mogą zostać skierowane do działu ozdabiania czekoladek.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • sprawność manualna, szybkość oraz dobry wzrok;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • przestrzeganie zasad higieny;
  • dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego w każdym stopniu.

Oferujemy:

  • umowę za pośrednictwem agencji na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 50 GBP na tydzień od osoby albo 80 GBP na tydzień od pary;
  • na miejscu wsparcie przy wszystkich formalnościach;
  • solidne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości: „pakowanie czekoladek Luton 04/2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-od-zaraz-w-luton-uk/

ID ogłoszenia: 8345cbb5e1875f09