128 DKK brutto/h

Od zaraz dla par dam pracę w Danii bez znajomości języka przy pakowaniu czekolady Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 6 marca 2019 00:13

Aktualna od zaraz oferta pracy w Danii przy pakowaniu czekolady. Zatrudnienie w Kopenhadze, również dla par i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę, a do tego dobra stawka godzinowa.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik zostanie przeszkolony, a dopiero później zostaną mu powierzone konkretne zadania;
  • na pewno obowiązkiem pracownika będzie dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy, a także przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do osiągania zamierzonych wyników;
  • przyjazne nastawienie do pracy i ludzi oraz zdolność do kooperacji;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zdyscyplinowanie oraz samodzielność;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  •  zapoznanie z obowiązkami i wdrożenie w nie;
  • możliwość natychmiastowego podjęcia pracy w Danii;
  • duńską umowę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 2500 DKK miesięcznie.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: Sikker2019@execs.com

Wiadomość należy zatytułować numerem referencyjnym z podaniem swojego imienia i nazwiska: Nr ref.: skr/15/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-dania-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekolady-dla-par-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 8085c7d1d7776de7

2 komentarze na “Od zaraz dla par dam pracę w Danii bez znajomości języka przy pakowaniu czekolady Kopenhaga”

  1. I am interested in working for your company, cv will send you after entering the wrong address
    meyl address to me oaza.nocka@wp.pl

  2. Zofia Szczurek na 3 maja 2019 @ 22:25

    Witam.Czy ogłoszenie jeszcze aktualne? Proszę o informację .Pozdrawiam. Zofia Szczurek

Zostaw odpowiedź do Zofia Szczurek