11,50 euro brutto/h + dieta

Dla par dam pracę w Niemczech na magazynie RTV bez znajomości języka Drezno

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 02:55

Hurtownia sprzętu RTV z Drezna zatrudni od zaraz pary do pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta aktualna dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Miejscowość: Drezno
Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 20 euro netto

Zakres zadań:

  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień z użyciem skanera ręcznego lub zestawu słuchawkowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie towarów do wysyłki
  • obowiązkiem będą prace porządkowe i wsparcie w załadunku i rozładunku

Wymagania:

  • samodzielność
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy
  • zorganizowanie, zaangażowanie i niezawodność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zamieszkanie zapewnione w pokojach z własnymi łazienkami, koszt za pokój jednoosobowy to 200 euro a 2 osobowy dla par to 300 euro miesięcznie
  • atrakcyjne zarobki w euro
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca na magazynie ze sprzętem RTV 06/2017, Drezno”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-rtv-drezno/

ID ogłoszenia: 918595188713b21d

4 komentarze na “Dla par dam pracę w Niemczech na magazynie RTV bez znajomości języka Drezno”

  1. Dwie pary gotowe do podjecia oferty.Prosimy o kontakt.Pozdrawiamy

  2. Oczywiscie moj mail monia-bp@wp.pl

  3. Weronika na 5 lipca 2017 @ 13:18

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy chętni do podjęcia pracy od zaraz. Młodzi, sprawni fizycznie i zmotywowani do pracy. Prosimy o kontakt +48 537 543 949

  4. witam wraz z mezem jestesmy gotowi juz wyjechac na dluzej

Zostaw odpowiedź do Monika