12,84 EUR/h

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Lipsk pakowanie pralin

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 października 2018 21:06

Od zaraz przyjmiemy Polaków do pracy w Niemczech przy pakowaniu pralin. Zatrudnienie bez znajomości języka w Lipsku. Doświadczenie również nie jest wymagane. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce: Lipsk, Niemcy.

Wynagrodzenie: 12,84 EUR/h.

Start: od zaraz.

Wakaty: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wkładanie pralinek do plastikowych tacek;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • sprawność manualna;
  • precyzja;
  • zaletą będzie doświadczenie w gastronomii;
  • mile widziane zgłoszenia od par;
  • staranne wykonywanie obowiązków;
  • chęć do podjęcia pracy zmianowej;
  • motywacja;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony;
  • zatrudnienie od zaraz do końca roku;
  • przedłużenie umowy na stałe dla najlepszych;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro lub 250 euro od pary;
  • tanie obiady w kantynie pracowniczej.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem i kilka słów o sobie prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie: “Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk 10/2018”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-pralin-lipsk/

ID ogłoszenia: 2765bd207e053fa6