9,35 € brutto/h

Dla par dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory winogron bez języka Fryburg

  • Miasto lub region: Fryburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 19:01

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron. Zatrudnienie we Fryburgu dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Fryburg.

Wynagrodzenie: 9,35 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1 para labo dwie kobiety.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy zbieraniu oraz sortowaniu winogron – odcinanie kiści winogron sekatorem oraz wrzucanie ich do wiaderek (nie można zostawiać kiści na krzewach ani na ziemi);
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • praca w pozycji pochylonej w różnych warunkach atmosferycznych.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • prawo jazdy kat. B u jednej osoby;
  • motywacja do pracy;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • odpowiednia odzież i obuwie robocze;
  • dyspozycyjność od zaraz na ponad jeden miesiąc.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • około 48 godzin pracy na tydzień;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 100 € po przepracowaniu tygodnia;
  • możliwość pokrycia biletu powrotnego po zrealizowaniu kontraktu – około 70 € od osoby;
  • dojazd do pracy samochodem, który będzie udostępniany przez pracodawcę;
  • dostęp do Internetu;
  • koszt wyjazdu wynosi 770 PLN (bilet z Polski do Niemiec, polisa ubezpieczeniowa, wsparcie biura na czas kontraktu), a koszt wyjazdu własnym samochodem to 420 PLN.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: niemcy@bispol.com z dopiskiem: Winobranie Niemcy

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-winogron-bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-fryburg-2020/

ID ogłoszenia: 6915f43b68c18edc