8,20 - 9,45 GBP brutto/h

Dla par fizyczna praca w Anglii od zaraz bez języka przy sortowaniu odzieży używanej Peterborough 2020

  • Miasto lub region: Peterborough
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 17 stycznia 2020 18:13

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie dla par w Peterborough 2020 przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: 8,20 GBP brutto na godz. z zakwaterowaniem bezpłatnym albo  9,45 GBP brutto na godz. bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 lub 2 pary.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmie, która polega na sortowaniu odzieży używanej ze względu na rodzaj oraz jakość – najpierw ubrania dzieli się na klasy jakościowe, a potem ze względu na rodzaj, a z tego należy także wyłapać ubrania od znanych firm odzieżowych.

Wymagania:

  • szybkość, sprawność manualna, dobre zdrowie i wzrok;
  • osoby niepalące, gdyż jest zakaz palenia w całym zakładzie;
  • zdolność do pracy w zespole i pomaganie innym pracownikom, jeżeli będzie taka konieczność;
  • zaletą będzie znajomość aktualnych trendów w modzie;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na miejscu albo wyższą stawkę wynagrodzenia za godzinę – dla par są zapewnione wspólne pokoje dwuosobowe;
  • praca w zakładzie, który spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa;
  • odzież roboczą;
  • po zakończeniu umowy z agencją będzie możliwość przedłużenia umowy na kolejny rok.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości: „sortowanie odzieży Peterborough 01/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-w-peterborough/

ID ogłoszenia: 1175e21cb59d4409