2060 € brutto/mc

Dla par fizyczna praca w Niemczech bez języka wykładanie towaru od zaraz sklep Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 2 września 2021 21:15

Sklep z Hamburga szuka chętnych do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla par przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2060 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się na magazynie i w hali sklepowej;
  • pracownik będzie przyjmował palety z towarem oraz wywoził je na sklep i rozkładał;
  • dbanie o porządek na regałach oraz ich wycieranie, kontrolowanie produktów, a także aktualizowanie cen, przygotowywanie ekspozycji itp.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • wsparcie koordynatora;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu do 150 €.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 09/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-w-sklepie-z-hamburga-wykladanie-towarow/

ID ogłoszenia: 7866130d052a7eb1