12,84 brutto/h

Dla par fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka sortowanie odzieży Drezno

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 czerwca 2019 03:25

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta 2019 z Drezna bez znajomości języka niemieckiego. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie odzieży używanej przy taśmie lub na stołach;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • dobre zdrowie – osoby z alergią, astmą lub chorymi płucami nie przejdą badań medycyny pracy;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 4 miesiące;
  • rozwijanie się i podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, mogą przesłać swoje CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem: “sortowanie odzieży używanej/06/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-drezno/

ID ogłoszenia: 5905cfa5a6f3b8ac