13-14,50 € brutto/h

Dla par na magazynie odzieży bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 czerwca 2020 18:01

Na magazynie odzieży poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hamburgu dla par z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13 – 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie i przygotowywanie odzieży do wysłania;
  • pracownik będzie obsługiwał zamówienia hurtowe, czyli montował zabezpieczenia antykradzieżowe, naklejał etykiety, prasował, a także składał i wysyłał;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym, przyjmowanie dostaw oraz rozmieszczanie ich na magazynie, a także dbanie o porządek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • samodyscyplina, dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie, zwinne i sprawne wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • zdolność liczenia w pamięci oraz umiejętność podejmowania decyzji;
  • możliwość podjęcia pracy na pół roku;
  • chęć pracy w systemie dwuzmianowym;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  •  niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz na 6 miesięcy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur za pokój dwuosobowy albo 300 Eur za pokój jednoosobowy, a dla par koszt zakwaterowania wynosi 500 Eur na mc;
  • ubezpieczenie oraz dostęp do świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Magazyn odzieżowy Hamburg 06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-odziezy-od-zaraz-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 7565ee388b8802e4