166 NOK brutto/h

Dla par Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu kawy bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lutego 2020 19:45

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał potrzebne produkty oraz pakował je;
  • obowiązkiem będzie składanie opakowań, umieszczanie w środku wypełnienia wraz ze słoikiem kawy i logowanym kubkiem, a następnie zamykanie ich i pakowanie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • pełna samodzielność;
  • punktualność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli zajdzie taka konieczność;
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji transportu do Norwegii;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od pary albo 6000 NOK od pary za wspólny pokój;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Aplikacje należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-kawy-od-zaraz-w-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 2605e553f858cf25