130 SEK brutto/h

Dla par od zaraz praca Szwecja przy pakowaniu sera bez znajomości języka Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 13 lutego 2019 20:40

Interesująca oferta pracy w Szwecji dla par, bez znajomości języka, przy pakowaniu sera. Ogłoszenie aktualne od zaraz oraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 130 SEK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac przy taśmie produkcyjnej, które są zlecane przez koordynatora;
  • zadania polegają przeważnie na pakowaniu sera w kawałkach oraz plastrach;
  • robienie kontroli jakości;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • zawiadamianie o nieprawidłowościach;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • bez nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • niewchodzenie w konflikty;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • odpowiedni strój do pracy;
  • bez tatuaży, piercingu, sztucznych paznokci oraz rzęs.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałą pracę w Szwecji dla osób najlepiej wywiązujących się ze swoich obowiązków;
  • strój roboczy;
  • szkolenie pracownicze oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • świadczenia socjalne i opiekę medyczną;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie ok. 3500 SEK;
  • zatrudnienie dla par.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: pakowanie sera Sztokholm 02.2019.

Umowa podpisywana jest w agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-sera-sztokholm/

ID ogłoszenia: 5955c64662699ab5

2 komentarze na “Dla par od zaraz praca Szwecja przy pakowaniu sera bez znajomości języka Sztokholm”

  1. Można prosić o kontakt bo mam problem z wysłaniem maila do was

  2. Proszę o kontakt