136 DKK brutto/h

Dla par od zaraz praca w Danii bez znajomości języka produkcja rowerów Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 8 grudnia 2021 20:16

Propozycja rozpoczęcia pracy w Danii bez znajomości języka dla par. Zatrudnienie 2021-2022 od zaraz w Kopenhadze na produkcji rowerów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 136 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie elementów rowerów oraz rowerów elektrycznych;
  • praca wykonywana przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w serwisie rowerowym albo w pracy przy taśmie;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca 2022 roku;
  • pracowitość;
  • brak uzależnień;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie ok. 3500 DKK na mc od osoby + media;
  • duńską umowę;
  • zatrudnienie na 12 miesięcy z opcją przedłużenia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy kierować na adres e-mail: praca-sikker@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/60/21.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-dla-par-kopenhaga-2021-2022/

ID ogłoszenia: 26861b0dbbfd9b34