9,85 - 11,20 GBP brutto/h

Dla par oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka od zaraz sortowanie odzieży Peterborough

  • Miasto lub region: Peterborough
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 3 marca 2023 21:56

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Anglii. Zatrudnienie dla par w Peterborough bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: 9,85 GBP brutto na godz., a w tym koszty zakwaterowania albo 11,20 GBP brutto na godz. bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • wykonywanie zadań przy taśmie;
  • zadaniem będzie sortowanie odzieży używanej ze względu na rodzaj i jakość;
  • ważne jest, aby wyłapywać ubrania pochodzące od znanych firm odzieżowych premium.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • dobry wzrok;
  • brak uzależnień;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • atutem będzie znajomość aktualnych trendów w modzie oraz marki premium;
  • mile widziana znajomość angielskiego;
  • brak alergii i astmy;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie albo wyższą stawkę godzinową – wspólne pokoje dla par;
  • odzież roboczą;
  • możliwość przedłużenia umowy na następny rok po zakończeniu umowy z agencją.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „sortowanie odzieży Peterborough 03/2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-dam-fizyczna-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-peterborough-uk/

ID ogłoszenia: 6764024c8b6e426