2200-2450 € brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Berlin 2020

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2020 23:25

Przy pakowaniu przekąsek na linii produkcyjnej poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 – 2450 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy ręcznym pakowaniu solonych przekąsek przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości, dbał o porządek w miejscu pracy, zdejmował paczki z przekąskami, a także umieszczał je w kartonach albo nadzorował proces pakowaniu maszynowego.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • możliwość przejścia badań w niemieckim Sanepidzie w cenie około 25 €;
  • niezawodne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością przedłużenia zatrudnienia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc w pokoju dwuosobowym;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • po pierwszym tygodniu będzie możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 08/Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-przy-pakowaniu-przekasek-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 4505f2d4372a6391