2085 Eur brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie kawy 2020 od zaraz Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 maja 2020 04:38

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech 2020. Zatrudnienie w Kolonii dla par przy pakowaniu kawy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2085 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy zbieraniu i pakowaniu kawy w opakowania promocyjne zgodnie z instrukcją;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • solidne i sumienne wypełnianie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • punktualność;
  • zaletą będzie mobilność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie plus premie i dodatki;
  • próbną niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie;
  • pełny wymiar godzin;
  • zorganizowanie zakwaterowanie na prośbę pracownika, ale należy wcześniej powiadomić pracodawcę w celu rezerwacji miejsca.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Kolonia maj_20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-koln/

ID ogłoszenia: 7465ebe87bb7193e

2 komentarze na “Dla par oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie kawy 2020 od zaraz Kolonia”

  1. Witam
    Czy praca tylko dla par?

  2. Witam jestem zainteresowany

Zostaw odpowiedź do Ilona