135,20 SEK brutto/h

Dla par oferta pracy w Szwecji bez języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 19:02

Na linii produkcyjnej poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Szwecji przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie dla par w Uppsali bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 135,20 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca powtarzalna w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP (obowiązkiem jest noszenie pełnego uniformu);
  • pracownik będzie kontrolował jakość produktów, a także układał krojone wędliny na plastikowych tackach i potem odkładał je na taśmę do maszynowego zafoliowania.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu na wyjazd;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • pracowitość;
  • brak nałogów;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc od osoby;
  • pracę dla par;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • legalne zatrudnienie;
  • szwedzką umowę, a dla najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail: arbetsmedlet2020@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie wędlin, Uppsala 08/2020

Umowa zostanie podpisana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-od-zaraz-dla-par-uppsala/

ID ogłoszenia: 8455f43a75bbddee