9,50 GBP na godz.

Dla par praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Birmingham UK

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 maja 2020 19:37

Przy pakowaniu ciastek poszukiwane od zaraz pary do pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla pakowaczy w Birmingham z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa, ale powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej, a polega ona na układaniu ciastek w stosy po 12 albo 18 sztuk;
  • zadaniem będzie również wkładanie ciastek do maszyny pakującej;
  • jedna z osób może zostać odesłana do obsługiwania maszyny po wcześniejszym przeszkoleniu.

Wymagania:

  • przynajmniej u jednej osoby na grupę czteroosobową wymagana jest znajomość języka angielskiego, która pozwoli na komunikację z przełożonymi;
  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej;
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP;
  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższe pół roku;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • przyjazne nastawienie do innych osób;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie tymczasowe w Anglii na podstawie umowy z agencją pośrednictwa pracy;
  • darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach – dla par są osobne pokoje;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe;
  • na miejscu wsparcie przy wszystkich formalnościach.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: uk.employment@europe.com z podaniem tytułu wiadomości: „pakowanie ciastek Birmingham maj 2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-dam-prace-w-anglii-pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-birmingham-uk/

ID ogłoszenia: 2975eb01a2a7277c

1 odpowiedź na “Dla par praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Birmingham UK”

  1. Katarzyna na 13 maja 2020 @ 10:26

    Dzień dobry. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Czy mogę prosić o bliższe informacje? Mój nr tel. +420792304439

Zostaw odpowiedź do Katarzyna