128,20 DKK brutto/h

Dla par praca Dania bez znajomości języka przy pakowaniu perfum od zaraz Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 19:43

Firma z Odense szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Danii. Tymczasowe zatrudnienie z zakwaterowaniem przy pakowaniu perfum bez znajomości języka dla par 2021

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 128,20 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • łatwa i powtarzalna praca przy taśmociągu;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym pakowaniem flakonów markowych perfum – tutaj zadaniem będzie składanie opakowań, przeprowadzanie kontroli jakości, wkładanie produktu do opakowania, zamykanie go;
  • praca odbywa się z wykorzystaniem maszyny do foliowania albo konieczne też może być etykietowanie;
  • wykonywanie zadań na różnych etapach pakowania;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę na pół roku;
  • duńską umowę o pracę na czas określony;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • darmowy instruktaż podczas rekrutacji;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 DKK na mc od osoby;
  • pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy kierować na adres e-mail: aplikacja@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/01/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-w-odense-2021/

ID ogłoszenia: 4685ff74fc9cd1e7