12,25 € brutto/h

Dla par praca Niemcy od zaraz pakowanie lodów bez znajomości języka Drezno

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2022 23:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par. Zatrudnienie w fabryce z Drezna przy pakowaniu lodów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 16.

Zadania na stanowisku:

  • praca powtarzalna wykonywana przy taśmie;
  • zadaniem będzie ręczne pakowanie lodów;
  • obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sumienność;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy zmianowej;
  • punktualność oraz solidność;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pół roku;
  • legalne zatrudnienie;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe dla niektórych pracowników;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • szkolenie w języku polskim;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • odzież termiczną;
  • pracę na 3 zmiany.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem można wysyłać na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno 2022, imię i nazwisko”

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-przy-pakowaniu-lodow-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 10626ae00d43440