2050 € brutto/mc

Dla par praca Niemcy w Lipsku od zaraz na magazynie obuwia bez języka 2020

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 30 września 2020 17:54

Hurtownia z Lipska szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie obuwia. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2050 € brutto na mc + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek na magazynie;
  • rozładowywanie dostaw oraz sprawdzanie zgodności z dokumentacją i rozmieszczanie towaru na magazynie;
  • zbieranie zamówień;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • solidne i niezawodne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • szkolenia pracownicze w siedzibie firmy;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby albo 500 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 10/2020”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 6195f747545f294b