28 000 SEK brutto/mc

Dla par praca Szwecja bez znajomości języka pakowanie kosmetyków od zaraz w Sztokholmie

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 29 września 2021 21:57

Przy pakowaniu kosmetyków potrzebne od zaraz pary do pracy w Szwecji. Zatrudnienie w Sztokholmie dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 28 000 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków marki premium;
  • dokładne kontrolowanie produktów oraz pakowanie ich;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • szybkie tempo pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • bez języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • wypłatę na czas na konto pracownika;
  • pracę tymczasową przynajmniej na pół roku;
  • szwedzką umowę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc w pokoju jednoosobowym albo 6000 SEK na mc za pokój dwuosobowy dla par.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z aktualnymi danymi można wysyłać na adres e-mail: arbetsmedlet2022@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-dam-prace-w-szwecji-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-sztokholm-2021/

ID ogłoszenia: 296154ba1416116