130 SEK brutto/h

Dla par praca Szwecja bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 26 listopada 2021 21:05

Przy linii produkcyjnej potrzebne od zaraz pary do pracy w Szwecji. Zatrudnienie w Sztokholmie bez znajomości języka przy pakowaniu sera. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 130 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac przy linii produkcyjnej;
  • praca na hali przy lekko obniżonej temperaturze;
  • zadaniem będzie ręczne ważenie oraz układanie plastrów krojonego sera na tackach;
  • kontrolowanie jakości, pakowanie gotowych produktów oraz foliowanie.

Wymagania:

  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością;
  • dostępność od zaraz;
  • schludność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • umiejętność przestrzegania surowych zasad BHP;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności, ale nie starsze niż 3 miesiące.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe;
  • strój służbowy;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc od osoby;
  • szkolenie oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży.

CV oraz LM można wysyłać na adres e-mail: arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie sera, Sztokholm 2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-szwecji-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-w-sztokholmie/

ID ogłoszenia: 68561a13718c3c4c