7,20 GBP/h brutto

Dla par praca w Anglii na magazynie odzieżowym bez języka Milton Keynes

  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2015 21:03

Ogłoszenie pracy w Anglii dla par bez znajomości języka angielskiego przy rozładunku dostaw i zbieraniu zamówień. Oferta z Milton Keynes na magazynie odzieżowym dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Milton Keynes

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h brutto

Obowiązki:

  • Praca na magazynie odzieżowym przy zadaniach fizycznych polegających na rozładunku dostaw, pracach porządkowych oraz zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego niekonieczna jednak mile widziana
  • odpowiedzialność
  • zorganizowanie
  • motywacja
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferta:

  • zatrudnienie wyłącznie dla par
  • atrakcyjne warunki
  • trening wprowadzający zapewniony
  • możliwość zorganizowania wspólnego miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Magazynier, Milton Keynes” należy przesłać na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 32355c4bdb3eb8d8

10 komentarzy na “Dla par praca w Anglii na magazynie odzieżowym bez języka Milton Keynes”

  1. Daria Darek na 8 sierpnia 2015 @ 09:08

    Witam!!
    wraz chlopakiem jestesmy zainteresowani Państwa ofertą !!
    spelniamy wszystkie oczekiwania!
    proszę o kontakt 572-126-334

  2. Studiująca para szuka pracy na minimum 6 miesięcy. Celem wyjazdu jest zarobek i podszkolenie języka angielskiego.

  3. Witam!!
    proszę o kontakt sylwiakowalewska78@gmail.com

  4. ja wraz z moja dziewczyna jestem chetny podjecia tej pracy na 11 września 2015 @ 13:08

    Jestesmy zainteresowani tą praca. Uczciwa młoda para . Jesteśmy gotowi wyjechać w kazdej chwili. Prosimy o kontakt telefoniczny 505491221. Pozdrawiamy

  5. Justyna i Kuba na 23 września 2015 @ 14:39

    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy młodymi uczciwymi ludźmi gotowymi wyjechać w każdej chwili. Proszę o kontakt
    Pozdrawiam

  6. Weronika i Mateusz na 28 września 2015 @ 17:59

    Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą. Istnieje możliwość wyjazdu w każdej chwili. Pozdrawiam. Proszę o kontakt 663220093

  7. Joanna i Krzysztof na 29 września 2015 @ 20:33

    Wraz z chłopakiem szukamy pracy na dłuższy okres możemy pracować po 12godz codziennie prosimy o kontakt 501933587 w każdej chwili możemy zacząć pracę

  8. Witam!!
    jestesmy zainteresowani Państwa ofertą !!
    prosze o kontakt 665719314

  9. witam. jestesmy zainteresowani panstwa oferta. znamy jezyk angielski. pracowalismy juz za granica. prosze o kontakt mailowy
    pozdrawiam.

  10. Jesteśmy z moja dziewczyna wyjechać od zaraz jesteśmy młodą parą uczciwą i gotową do wyjazdu. Proszę o informacji pod nr telefonu komórkowego 888047471 lub na imelia marcin.michalczak@interia.pl

Zostaw odpowiedź do Daria Darek