do 3900 PLN netto

Dla par praca w Czechach od zaraz bez języka na produkcji części samochodowych Liberec

  • Miasto lub region: Liberec
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 18 czerwca 2019 19:44

Z darmowym zakwaterowaniem oferta pracy w Czechach na produkcji części samochodowych. Ogłoszenie dla par aktualne od zaraz w Libercu również bez języka obcego. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Liberec.

Wynagrodzenie: 3100 – 3900 PLN netto w zależności od lokalizacji + nadgodziny.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na produkcji części do samochodów (przed przystąpieniem do pracy odbędzie się szkolenie) – montowanie, pakowanie oraz składanie elementów;
  • praca stojąca po 8 godzin dziennie.

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym;
  • dobre zdrowie;
  • sprawność manualna do pracy przy montażu.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • czeską umowę o pracę na rok, która jest zawierana z czeską Agencją Work Service (odprowadzane składki i ubezpieczenie na warunkach czeskich);
  • dodatki za pracę w nocy, w weekendy i w nadgodzinach;
  • darmowe zakwaterowanie lub za niewielką opłatą, co zależy lokalizacji;
  • zniżki na posiłki w stołówce pracowniczej;
  • pomoc koordynatora;
  • płatny urlop 20 dni + 5 dni;
  • bezpłatne szkolenia w miejscu pracy;
  • dojazd do pracy;
  • w pierwszym miesiącu pracy tygodniowe zaliczki.

Aplikacja:

Można zadzwonić pod numer:

571 255 502 albo wysłać CV na adres: praca@persona-direktservice.pl z podaniem tematu: “Pracownik produkcji – Czechy”.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-liberec-czechy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czesci-samochodowych/

ID ogłoszenia: 9595d08ec3208a04