1780-1980 Eur

Dla par praca Niemcy pakowanie przekąsek bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 września 2019 22:29

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek na produkcji. Zatrudnienie w Berlinie dla par z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1780 – 1980 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie solonych przekąsek – paluszki, orzeszki oraz chipsy;
  • przeprowadzanie kontroli procesów produkcyjnych, dbanie o wysoką jakość, a także pakowanie gotowego produktu do opakowań zbiorczych.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • wielozadaniowość;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłata zawsze na czas;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • najpierw umowę na 3 mc próbne, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur mc + media w pokojach dwuosobowych;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem odpowiedniego tytułu: Pakowanie przekąsek – 10/Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 2815d899aad0c5f6